KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10425216
nr 1042 5216
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, Söder Mälarstrand, 196/360, signerad, -71, 23x39
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:48:07
2/6 18:15:19
100 kr
4/6 15:43:44
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén